O nas

Witaj na stronie Fundacji Odkryj Talent

Może trafiłaś/eś tutaj bo jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, masz wiele talentów i nadal pragniesz odkrywać te nieodkryte. A może ciągle szukasz? I nie wiesz jeszcze jakie są Twoje mocne strony, gdzie drzemią ukryte talenty? Jeśli tak – czas to zmienić! W trakcie naszych warsztatów rozwojowych i kreatywnych odkryjesz swój potencjał i drzemiące w Tobie talenty. Dowiesz się jak możesz je wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym, aby było jeszcze lepsze. Wierzymy, że każdy z nas posiada unikalny talent, a jego odkrycie i pielęgnowanie, może sprawić, że nasze życie przepełnione pasją, nabierze większego znaczenia.

Jeśli to Ty jesteś osobą, która ma pomysły lub chce coś zmienić to zapraszamy do nas.

Prowadzimy Akademię Rozwoju oraz Strefę Vintage Art.

Na warsztatach Akademii Rozwoju dowiesz się m.in. jak skutecznie wyznaczać i realizować cele. Jak rozprawić się z ciągłym brakiem czasu. Jak tworzyć i dbać o swój wizerunek. Jak przygotować się do poszukiwania pracy zgodnej z Twoimi silnymi stronami. (więcej informacji znajdziesz tutaj)

W Strefie Vintage Art rozwiniesz swoją kreatywność na warsztatach z różnego rodzaju rękodzieła.

Nieważne gdzie mieszkasz. Nasze działania kierujemy zarówno do mieszkańców   miast, jak i tych z mniejszych miejscowości. Dzięki naszym inicjatywom mają oni możliwość integracji, rozwoju osobistego i realizacji wspólnych projektów. Staramy się angażować ich rodziny, przyjaciół i znajomych, dzięki czemu aktywizujemy społeczności lokalne.

Zapraszamy. Dołącz do nas i poczuj drzemiącą w Tobie siłę!