Zapraszamy na warsztaty Akademii Rozwoju Odkryj Talent.

Akademia Doskonalenia

Wierzymy, że każdy powinien poznawać siebie, dążyć do rozwoju swoich kompetencji i w pełni wykorzystywać swój potencjał by żyć pełnią życia, osiągnąć szczęście, spełnienie i harmonię.

Dlatego stworzyliśmy Akademię Doskonalenia.

Naszą misją jest pokazanie Ci  jak możesz wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu by rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Dołącz do społeczności ludzi wspierających swoje pasje i marzenia, zachęcających się wzajemnie do pozytywnych zmian i rozwoju.  Sprawdź szczegóły

Pracuj z pasją

Już najwyższy czas byś zaczął pracować zgodnie z tym co podpowiada Ci twoje serce i intuicja.

Podczas warsztatów „Pracuj z pasją” dowiesz się jak osiągnąć sukces zawodowy wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie, umiejętności, predyspozycje.  Sprawdź szczegóły

 

Otwórz się na zmiany i odkryj nowe możliwości

Zmiany towarzyszą nam od chwili poczęcia aż do śmierci. Zachodzą w nas w każdej milisekundzie.
Są częścią naszego życia i dlatego warto dokonywać ich świadomie.
Chcesz kontrolować zmiany zachodzące w Twoim życiu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i osiągać dzięki temu więcej? Sprawdź szczegóły

 

Pozytywne myślenie – Twoja wewnętrzna siła

Jak w skuteczny sposób przejąć pełną kontrolę nad własnymi myślami i uczuciami? Zacznij wybierać to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Pozytywnego myślenia może nauczyć się każdy, niezależnie od temperamentu i okoliczności.

Sprawdź szczegóły

Poznaj siebie

Jak zyskać zadowolenie z życia, poczuć spełnienie i harmonię?

Jak najlepiej wykorzystać drzemiące w Tobie możliwości, by wprowadzić w życiu pozytywne zmiany, żyć pełnią życia i realizować swój potencjał? Sprawdź szczegóły

 

Pasja, talent i misja życiowa- jak je wykorzystać i robić to o czym się marzy

Sprawdź szczegóły

 

Strefa Vintage  Art

W Strefie Vintage Art powstają rzeczy „z duszą”, często niepowtarzalne. Stosujemy techniki, które kiedyś odeszły w zapomnienie, a teraz przeżywają swój renesans. Frywolitka, haft krzyżykowy, haft matematyczny, decoupage, sutasz, papierowa wiklina i wiele innych. Jedne są mniej inne bardziej skomplikowane i czasochłonne. Wiążemy, kleimy, malujemy, dziergamy, szyjemy, wyszywamy, wyplatamy.

Tworzymy przedmioty dekoracyjne, użytkowe, biżuterię. Większość to unikalne, pojedyncze egzemplarze. Często dajemy różnym przedmiotom drugie życie, niekoniecznie w roli do jakiej zostały stworzone.

Strefa jest miejscem, gdzie możesz nauczyć się różnych technik rękodzieła, oderwać się od codziennej rutyny i odpocząć przy tworzeniu rzeczy pięknych i unikalnych.

Więcej o technikach znajdziesz tutaj